GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Gravfigurin 4647330
nr 464 7330
Gravfigurin
Kamel, terrakotta, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 16 april 2007
kl 16:30:04
500 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr